Zapraszamy na wielki finał!

23-08-2018

Zapraszamy na wielki finał!

Gala finałowa polskiej edycji jednego z największych konkursów piękności na świecie.

14 pięknych Polek. Wyjątkowe kreacje od czołowych projektantów.
Koncert Mateusza Ziółko i Kasi Dereń. Show w wykonaniu uczestników „Tańca z Gwiazdami”. Bankiet i afterparty po finale!

 

Już 6 września w Teatrze Capitol w Warszawie zostanie wybrana zwyciężczyni Miss Earth Poland, która będzie reprezentować nasz kraj na światowym finale Miss Earth na Filipinach. Bilety można nabyć na stronie Teatr Capitol.

 

Piękne finalistki zaprezentują się w kreacjach koktajlowych, kostiumach kąpielowych LiParie i sukniach wieczorowych Laurella.

 

Organizatorzy zapewnili dla Gości gali wyjątkową oprawę artystyczną. Muzycznymi gwiazdami wieczoru będą:

 

  • Mateusz Ziółko, jeden z najpopularniejszych obecnie artystów w Polsce, pianista, zwycięzca The Voice of Poland, gwiazda nowej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”,

 

  • Kasia Dereń, jedna z najzdolniejszych polskich wokalistek, obdarzona wielkim głosem. Finalistka The Voice of Poland, występowała na topowych scenach z czołowymi muzykami.

 

Galę uświetni pokaz tańca towarzyskiego z udziałem znanych z telewizyjnego show „Taniec z Gwiazdami” Janji Lesar oraz Krzysztofa Hulboja.

 

Organizatorami polskiej edycji konkursu Miss Earth są Francys Barraza Sudnicka – polsko-wenezulska miss i modelka, finalistka Miss Earth, Miss Universe, Miss Tourism oraz Łukasz Czarnecki – finalista mistrzostw świata i Polski w tańcach towarzyskich, uczestnik 10 edycji „Tańca z Gwiazdami”.

 

Miss Earth to jeden z najbardziej prestiżowych i znaczących międzynarodowych konkursów piękności na świecie; odbywa się od 2001 roku w Manili na Filipinach.

 

Priorytetami, jakimi kierują się organizatorzy oraz uczestnicy konkursu, są wspieranie odnowy środowiska naturalnego, promowanie świadomości ekologicznej, pomoc ubogim oraz wzmacnianie poczucia wspólnoty w celu dbania o Ziemię.

 

Co roku w finale Miss Earth bierze udział 90 uczestniczek z całego świata. Zwyciężczyni Miss Earth staje się ambasadorką kampanii na rzecz ochrony środowiska na całym świecie.

 

Motto „Beauties for a cause” (pl. „Piękno z przesłaniem„) nawiązuje do naszej misji, którą jest odkrywanie prawdziwego kobiecego piękna – nie tylko zewnętrznego, ale także tego, które kryje w sobie każda kobieta.

 

Być może zainteresują Cię także

Finał 19 edycji międzynarodowego konkursu piękności Miss Earth 2019

20-02-2020

Krystyna Sokołowska odniosła sukces na finale Miss Earth!

30-10-2019

MISS EARTH POLAND 2019 WYBRANA!

25-09-2019