MISS EARTH POLAND 2019 WYBRANA!

25-09-2019

MISS EARTH POLAND 2019 WYBRANA!

KRYSTYNA SOKOŁOWSKA BĘDZIE REPREZENTOWAŁA POLSKĘ NA FILIPINACH
W ŚWIATOWYM FINALE JEDNEGO Z TRZECH NAJWIĘKSZYCH KONKURSÓW PIĘKNOŚCI.

Wielka Gala Miss Earth Poland 2019 odbyła się w jednym z najwspanialszych obiektów w Polsce – G2A Arena w Rzeszowie – podczas Kongresu 60 Milionów. Koronę zdobyła 22-latka z Białegostoku, Krystyna Sokołowska. Ma wielką szansę zawładnąć sercami jurorów na światowym finale ze względu na swoją wszechstronność. Uczęszczała do szkoły muzycznej, gra na fortepianie, od dziecka uprawia gimnastykę artystyczną. Studiuje wychowanie fizyczne i ekonomię, mówi w czterech językach. 

O tytuł najpiękniejszej Polki walczyło 12 finalistek z całego kraju. Miss Air, czyli I v-ce miss została Sabina Półtawska ze Szczecina, tytuł Miss Water – II wicemiss przypadł Milenie Rokickiej z Warszawy, zaś Miss Fire, tj. III wicemiss – została Vanessa Wietrzyk z Gdańska. 

Uroczystą galę finałową uświetnił koncert Sashy Strunin. Organizatorką polskiej edycji wydarzenia jest Francys Barraza-Sudnicka, reprezentantka Polski w konkursie Miss Earth 2006. 

– Za nami fantastyczny wieczór, druga edycja Miss Earth Poland, po raz pierwszy na pięknym Podkarpaciu. Finalistki wspaniale zaprezentowały się podczas gali, ujmując wyglądem, ale też zaangażowaniem w działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Udowadniają, że hasło przewodnie konkursu „Beauties for a cause”, czyli „Piękności z przesłaniem” to nie tylko słowa, ale realne aktywności. Bardzo dziękujemy finalistkom za udział w konkursie, zaś naszej Miss i wyróżnionym dziewczynom serdecznie gratulujemy. Już w listopadzie będziemy całym sercem kibicować Miss Earth Poland na światowym finale w Manili na Filipinach – mówi Francys Barraza-Sudnicka, Dyrektor Generalna konkursu Miss Earth Poland. 

Podczas finałowej gali Krystyna Sokołowska wspólnie z innymi finalistkami prezentowała się na scenie w sukniach ślubnych i wieczorowych od Laurelle, sukienkach Louve, butach marek 3i oraz Ksis oraz
w biżuterii Mokobelle. Za makijaże odpowiedzialny był Inglot, o urodę finalistek zadbało IP Cliniq. 


Oprócz Miss Earth, Miss Air, Miss Water i Miss Fire w konkursie zostały również przyznane dodatkowe wyróżnienia. Tytuł Miss Bikini trafił do Julii Baran z Rzeszowa. Miss Internetu została Natalia Barańska z Dębicy. 

Laureatki wybrało jury, w którym nie zabrakło znanych osobistości. W jego skład weszli m.in.: słynna amerykańska dziennikarka Rita Cosby, tancerz Łukasz Czarnecki, przedstawiciele Inglot oraz 3i, Dyrektor Bristol Hotel – Dariusz Guzek, Edyta Dedek – dyrektor IP Cliniq, Agata Nivette – projektantka i właścicielka marki Laurelle, prezes G2A Arena – Kamil Szymański, Edyta Podkulska – właścicielka marki Louve i Miss Earth Poland 2018 – Aleksandra Grysz. 


Jesteśmy dumni z kolejnej edycji Kongresu 60 Milionów. W tym roku biznesowe środowiska polonijne, politycy i wpływowi przedstawiciele polskich firm spotkali się w Miami, Berlinie, Londynie,
i Buffalo. Polska edycja kongresu odbyła się w nowoczesnym kompleksie kongresowo-targowym
w podrzeszowskiej G2A Arena. Już w październiku –  kolejna edycja w Nowym Jorku.
– mówi Kamil Szymański, prezes Kongresu 60 Milionów i G2A Arena. 

Połączenie Kongresu 60 Milionów i wyborów Miss Earth Poland 2019 było początkiem nowej współpracy, która w naszym przekonaniu wpłynie na rozwój i promocję Podkarpacia. Cieszymy się, że ogólnopolski finał wyborów Miss Earth będzie odbywał się przez kolejne lata właśnie w G2A Arena, towarzysząc naszym przedsięwzięciom kongresowym. To kolejne wydarzenie, które przenosi się do naszego dynamicznie rozwijającego się regionu. – dodaje prezes Szymański.

***

Miss Earth Poland to polska edycja jednego z najbardziej prestiżowych i znaczących międzynarodowych konkursów piękności na świecie, który odbywa się od 2001 roku w Manili na Filipinach. Inicjatywa ma jednocześnie na celu wspieranie odnowy środowiska naturalnego, promowanie świadomości ekologicznej, a także pomoc ubogim, stąd jej motto brzmi „Beauties for
a cause”, tj. „Piękności z przesłaniem”. Organizatorką wydarzenia w Polsce jest Francys Barraza-Sudnicka, wielokrotna uczestniczka konkursów piękności, w tym finalistka Miss Earth 2006. 

Być może zainteresują Cię także

Krystyna Sokołowska odniosła sukces na finale Miss Earth!

30-10-2019

MISS EARTH POLAND 2019 WYBRANA!

25-09-2019

CASTING DO KONKURSU MISS EARTH POLAND 2019!

27-05-2019